o nás

Jakub VALEŠ

Jak funguje náš tým

Jak vypadá a jak funguje náš tým? Naše skupina má 2 hlavní kanceláře. Ta starší je v Jičíně, kde se nachází mí spolupracovníci, se kterými podnikám už téměř 10 let.

Tuto kancelář má na starost Jakub Kupka, který je na pozici senior manažer. Jakub má za mě jeden z největších potencionálů ve firmě. Obdivuji jeho IT schopnosti, které dnes umožňují zlepšovat kvalitu poradenství a zároveň zlepšovat komunikaci a službu pro naše klienty.

Dále máme v kancelářích Františka Nováka, který je jeden z nejkvalitnějších lidi v byznysu. Člověk, který pro klienta udělá a zařídí vše, co mu na očích uvidí. Fandy služba je opravdu skvělá, tím, jak dokáže svým klientům vše hlídat do posledního detailu.

V neposlední řadě nesmím zapomenout na našeho benjamínka Davida Kašpara, což je opravdu skvělý kluk. Na sociálních sítích je jako ryba ve vodě. Za 3 roky udělal obrovský posun v jeho kariéře. Určitě je potřeba, abych zmínil i ostatní členy týmu kanceláře v Jičíně, kteří mě každoročně překvapují, kam se posouvají a jak se zlepšují v obchodech a službách.

Novější kanceláře máme již dnes tři roky v Poděbradech, kde se převážně pohybuji. Vždy jsem chtěl mít kanceláře v blízkosti mého bydliště a to se nám před třemi lety povedlo realizovat.

S realizací a rozjezdem kanceláří v Poděbradech mi nejvíce pomohli dva spolupracovníci a to byla Blanka Dlabačová, která dnes už funguje se svojí skupinou v Pražských kancelářích, ale k Bláně bych ještě chtěl říct, že to je človíček , který dělá finance po svém a její přehled a zkušenosti jsou obrovské pokud bych chtěl někomu svěřit své finance kromě sebe určitě bych se obrátil na ní. Ke klientům má hodně blízko a dokáže s nimi přesně vymyslet jejich finanční plán, tak aby jim seděl přesně na míru.

Druhým člověkem je můj brácha, který nejen vytváří skvělou práci pro naše klienty, ale zároveň je ještě profesionálním sportovcem, což si ho obrovsky vážím, protože skloubit dvě podnikání a ještě v téhle kvalitě není vůbec jednoduché. Spolupracujeme spolu něco málo přes tři roky a můžu říct, že progres, který udělal, jako fotbalista na poli financí je opravdu velkolepý.

A nechtěl bych zapomenout na poslední akvizici v naších Poděbradských kanceláří, která je s námi kratší dobu, ale přesto přinesl do týmu něco co nedokážu nějak popsat, ale zapadl naprosto skvěle. A jde o Tomáše Kosinu, který už je ve financích dlouhé roky , ale zkušenosti z banky a pojišťoven jsou taky velmi kvalitní, takže jsem rád, že ho tam máme, protože dlouho jsem neviděl takhle pozitivního člověka , který dokáže komunikovat s našimi klienty na prosto lidsky a dokonale jim všechno vysvětlit.

Ale samozřejmě tam jsou i další kolegové v našem týmu, kteří nepostrádají kvalitu, ale tohle jsou vedoucí, kteří mi ručí za kvalitu obchodu jejich lidí, proto jsem je chtěl zmínit aby si každý budoucí klient dokázal představit kdo jsme.

Bez asistentek by to nešlo…

Naše práce začíná běžnou péčí o chod kanceláře a tvorbu příjemného prostředí, aby se tady poradci i naši klienti vždy cítili dobře a rádi se sem vraceli.
Zbytek veškeré naší práce spočívá v tom, být našim poradcům oporou a pomáhat se vším co potřebují. Což znamená vyřizování veškeré korespondence, telefonátů a emailů.

Zadáváme klienty do našeho interního systému eDO finance, komunikujeme s nimi a pomáháme jim s hlášením pojistných událostí a se vším, co se každé smlouvy týče.

Dále připravujeme pro klienty v našem interním srovnávači nejlepší nabídky pojištění pro vozidla, majetek a cestovní pojištění. Po každém sjednaném produktu následuje tvorba smluvní dokumentace, která je také součástí naší práce.

Každý obchodní případ si evidujeme v aplikaci Click Up, díky čemu máme vše plně pod kontrolou a dokážeme díky tomu dát klientům lepší a komplexní servis. V neposlední řadě připravujeme podkladky k registraci nových spolupracovníků, pro které tu jsme v jejich začátkách také oporou.

JAKUB VALEŠ

Kdo jsem?

Financemi se zabývám již od roku 2012. Od té doby jsem měl možnost s klienty řešit tisíce různě složitých případů a situací. Vždy mám radost, když si na konci s klienty můžu podat ruku a s úsměvem na tváři říct „společně jsme to zvládli“.

Nejčastěji se specializuji na oblast financování bydlení a tvorbu majetku pomocí investic. Mým přáním je, aby každý můj klient měl své vlastní bydlení. Ať už se jedná o dům, byt či jinou nemovitost, dokážu pomoci ve všech oblastech.

Je velmi příjemný pocit, když vidím svého klienta s pyšným pohledem na svůj vysněný dům, který jsem mu pomohl zrealizovat. Vše začalo tím, že se na mě obrátil s vidinou vlastního pozemku, kde zanedlouho stál jeho nový dům. K vlastnímu bydlení patří také tvorba rezerv, které tu pro Vás budou při výpadku příjmu, nebo při nečekaných výdajích. Dostatečná rezerva je základ pro to, aby Vás v těchto případech mohla nechat klidnými.

Za dobu, kterou se ve financích pohybuji, jsem vybudoval tým, který funguje v několika krajích. V našem týmu fungují také dvě asistentky, díky kterým jsme schopni kvalitně, efektivně a profesionálně pomáhat našim klientům na různých místech, a to se všemi produkty týkajících se financí. Pěvně věřím, že Vám ušetříme spousta času a starostí.

let zkušeností ve finanncích

 

spokojených klientů

JAKUB VALEŠ

Vaše důvěra V naší spolupráci Vám přinese klid a spokojenost do Vaší rodiny.

 
Nechte řešení komplikací a starostí, které Vám život přináší na mně. A vy se spokojeně věnujte své rodině.

Ať už chcete zajistit sebe nebo svůj majetek nebo jen vytvořit stabilní a finanční plán pro rodinný rozpočet, aby jste mohli být v životě více v klidu, nebojte se na mě obrátit.

NASTAL ČAS NA SETKÁNÍ?

Pojďme si domluvit osobní schůzku.

Společně vymyslíme tu nejlepší variantu pro Váš život, Vaši rodinu nebo Vaši firmu.

Kontakt

+420 607 583 355

jakub.vales@edofinance.cz

Provozovatel webu

Provozovatel webu je Jakub Valeš, IČ 76234843. FO podnikající podle Živnostenského zákona.

Komenského 40/2 Poděbrady

Denisova 585, Jičín