Naše služby

JAKUB VALEŠ

NAŠE SLUŽBY

Vaše důvěra ve mě Vám přináší životní klid a pohodu pro Vaši rodinu. Všichni moc dobře víme, že důvěra je tenký led obzvláště v dnešní době, kdy mnoha z nás obklopuje nejistota. Ovšem jenom díky ní může být má služba kvalitní a komplexní.

Moc dobře vím, že na získání vzájemné důvěry je potřeba čas. Proto po sdělení mých doporučení Vám nechám tolik času, kolik jen budete potřebovat a veškerá rozhodnutí nechám zásadně na Vás až to samy uznáte za vhodné.

Investice

Ty jsou dneska především o důvěře a vztahu, protože patří mezi nejcitlivější témata. Pro každého z nás znamenají peníze něco jiného. Každý má s nimi jiný cíl a tak je potřeba k nim i přistupovat.

Máme možnost sjednání individuálního finančního plánu, který je sestaven na míru pro každého klienta dle jeho požadavků a potřeb. S finančním plánem je spojený servis, kde se společně naučíme, jak nejlépe pracovat s penězi tak, aby do budoucna pracovaly co nejlépe pro Vás. Největším mým cílem je to, abyste díky investovaným penězům mohli prožívat život jaký si přejete. Především ve větším klidu a jistotě.

Pojištění

Zde se jedná o produkt, který si většina lidí sjednává převážně kvůli tomu, aby dostali takzvané bolestné v případě nějakého běžného úrazu. Ovšem spousta lidí si neuvědomuje, jak tento produkt je ve skutečnosti opravdu důležitý zejména pokud se jedná o pokrytí dlouhodobého výpadku příjmu a zajištění životního standartu.

Pojištění by nám mělo dodávat pocit jistoty, že když se nám cokoliv stane, tak o nás bude postaráno. Nejedná se zde ale pouze o životní pojištění, ale také o zajištění Vašeho majetku.

Hypotéky

Hypotéka je první velký krok, který může vést k osamostatnění člověka. Často tímto rozhodnutím vzniká závazek na desítky let. Proto je potřeba toto rozhodnutí dopředu detailně naplánovat. Může zde jít o vytvoření svého vysněného domova, nebo o koupi nemovitosti k podnikatelským účelům.

Má služba se netýká pouze sjednání hypotéky, ale samozřejmě i následného servisu, který k hypotékám patří. Myslím tím případné problémy se splácením, prodej úvěrované nemovitosti, předčasné doplacení a mnoho dalších situací.

JAKUB VALEŠ

Reference spokojených klientů

"Profesionální jednání a poradenství vždy s dobrým výsledkem."

Vojtěch Němec

"S Jakubem řeším vše okolo financí už roky. Ať už jde o hypotéku, pojištění nebo cokoliv jiného, tak si můžete být jistí skvělým proklientskym přístupem. Narozdíl od jiných finančních poradců má klienty vždy na prvním místě. Z mojí zkušenost jsme vybrali vždy nejlepší možnost na trhu. Navíc vždy vše zařídí a ušetří mi obíhání bank, pojišťoven a jiných institucí. Doporučuju"

Štěpán Živnůstka

Jakub VALEŠ

Novinky a zajímavosti

Snažíme se přinášet praktické pohledy na dění na finančním trhu. Zároveň se snažíme dělat finanční osvětu v tématech, o kterých se příliš nemluví, ale jsou důležitá.

NASTAL ČAS NA SETKÁNÍ?

Pojďme si domluvit osobní schůzku.

Společně vymyslíme tu nejlepší variantu pro Váš život, Vaši rodinu nebo Vaši firmu.

Kontakt

+420 607 583 355

jakub.vales@edofinance.cz

Provozovatel webu

Provozovatel webu je Jakub Valeš, IČ 03227651
FO podnikající podle Živnostenského zákona.

Komenského 40/2 Poděbrady

Denisova 585, Jičín