Spolupráce

JAKUB VALEŠ

Pojď k nám do týmu

 

Každý řetěz je silný jen tak, jak je silný jeho nejslabší článek s tímto mottem se snažím pracovat i ve svém týmu. S lidmi spolupracuji tak, aby byli všichni spokojeni a měli prostor se zlepšovat a růst.

Svoji práci ve společnosti eDO finance neberu jen jako podnikání, ale také jako svůj koníček, díky čemu mi jde všechno mnohem lépe od ruky. Společnost eDO nám dodává skvělé služby, technologie a moderní nástroje pro klienta, díky čemu jsme schopni dát klientům skvělý servis, a zlepšovat náš servis pro ně.

V neposlední řadě budete mít možnost se dostat do mladého a cílevědomého kolektivu, ve kterém se rozhodně nudit nebudete. Nikdy nebudete na nic samy, za vším stojí náš skvělý tým. 

Jakub Kupka

Senior manager
www.jakubkupka.cz

František Novák

Manager

Blanka Dlabačová

Manager
 www.blankadlabacova.cz

František Novák

Senior conzultant

Roman Valeš

Senior conzultant

David Kašpar

Senior conzultant

eDO Finance

Vše je u nás pod jednou střechou. Zabezpečujeme realitní a finanční full servis.

Pod značkou eDO Finance funguje naše kancelář od roku 2017. eDO jsme si jako partnera vybrali proto, že je nejblíže našim hodnotám. Podporuje naši kancelář v růstu, vzdělávání a nových projektech. Nejedná se o žádný korporát, proto je možné ovlivňovat jeho směr přímo z obchodní sítě a tak podporovat spolupráci, kterou máme nastavenou.

Jakub Valeš

Rychlý kontakt

Víme, jak náročné je začít něco nového. Proto se každému věnujeme podle jeho potřeb. Seznámíme vás s kolegy, technologiemi a dodáme vše potřebné. Než přijdou první klienti, vše si prakticky vyzkoušíte. Pojďme ale nejprve na nezávaznou schůzku, abychom se lépe poznali a řekli si svojí představu o možné spolupráci.

NASTAL ČAS NA SETKÁNÍ?

Pojďme si domluvit osobní schůzku.

Společně vymyslíme tu nejlepší variantu pro Váš život, Vaši rodinu nebo Vaši firmu.

Kontakt

+420 607 583 355

jakub.vales@edofinance.cz

Provozovatel webu

Provozovatel webu je Jakub Valeš, IČ 76234843. FO podnikající podle Živnostenského zákona.

Komenského 40/2 Poděbrady

Denisova 585, Jičín